1.
Spreparowany tekst
-->
Maja Keuc opublikowała angielską wersje piosenki No OneImage and video hosting by TinyPicMagdalena Tul za tydzien wystąpi w AmsterdamieImage and video hosting by TinyPic Magdalena Tul wkrótce opublikuje Angielską wersję piosenki JestemImage and video hosting by TinyPic

środa, 9 marca 2011

SŁOWACJA: TWiiNS z oficialnym video

Dziś oficjalne nagranie wideo Słowackiego wysttępu zostało pokazane!
 Rano na oficjalnym profilu YouTube TWiiNs zespołu, który będzie reprezentował Słowację na Konkursie Piosenki Eurowizji 2011.

Bliźniaczki zaczęły śpiewać w dzieciństwie. Ich ulubioną piosenką była "Boys" śpiewana przez Sabrinę Salerno. Wydały pięć płyt CD które zostały przyznane trzema złotymi płytami i jedną platyną. Cztery lata prowadziły program telewizyjny "Trafienia" w Markíza. W kwietniu 2008 roku nagrały piosenkę "I Don't Know". Klip do utworu został nakręcony w Miami. Piosenka powstała we współpracy z amerykańskim producentem Jimmy Douglas, który współpracował z Timbalandem, Nelly Furtado, Justinem Timberlake, Duranem Duran i wielu innych. W 2010 roku wydały kolejny singiel "BOYS BOYS BOYS" który w Słowacji ukazywał się numer 1 w listach przebojów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz