1.
Spreparowany tekst
-->
Maja Keuc opublikowała angielską wersje piosenki No OneImage and video hosting by TinyPicMagdalena Tul za tydzien wystąpi w AmsterdamieImage and video hosting by TinyPic Magdalena Tul wkrótce opublikuje Angielską wersję piosenki JestemImage and video hosting by TinyPic

wtorek, 22 lutego 2011

HISZPANIA: Prezentacja Reprezentantki

TVE Narodowy nadawca hiszpański oficjalnie przedstawił Lucię Perez jako reprezentantkę Hiszpanii na ESC 2011. Podczas konferencji okazało się, że Que me quiten lo bailao będzie nagrane również w języku angielskim, bardzo prawdopodobne są również wersje francuska i galicyjska. Lucia planuje trasę promocyjną po całej Europie. Szef Departamentu  Programów Rozrywkowych TVE, Lola Molina wyraziła dumę i radość z wyboru Luci na reprezentantkę Hiszpanii, oraz że liczy na dobry wynik Perez w Dusseldorfie.
Lucia Perez- Reprezentantka Hiszpani w Dusseldorfie
Znany hiszpański producent muzyczny Chema Puron pomoże nagrać i wyprodukować Que me quiten lo bailao, odbędzie się to w najbliższych dniach w Barcelonie. Lucia będzie również pracować wraz z RTVE nad nagraniem teledysku do piosenki eurowizyjnej. Sama Lucia również wyraziła radość z faktu reprezentowania swojego kraju na ESC. "Im więcej słucham mojej piosenki, tym bardziej mi się podoba, czuję, że przekazuje ona radość, i pozytywne emocje"  Powiedziała Perez.
Lucia nagrała już 4 albumy, uważa że ESC będzie doskonałą okazją do zaprezentowania jej umiejętności wokalnych na arenie międzynarodowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz