1.
Spreparowany tekst
-->
Maja Keuc opublikowała angielską wersje piosenki No OneImage and video hosting by TinyPicMagdalena Tul za tydzien wystąpi w AmsterdamieImage and video hosting by TinyPic Magdalena Tul wkrótce opublikuje Angielską wersję piosenki JestemImage and video hosting by TinyPic

piątek, 1 kwietnia 2011

POLSKA: Chat z Magdaleną Tul

Dnia 31 marca 2011, na najlepszym forum eurowizyjnym www.escforum.pl Odbył się chat z naszą tegoroczną reprezentantką Magdaleną Tul. Użytkownicy forum zadawali ciekawe pytania, a Magda szybko na nie odpisywała.

Rozmowa była ciekawa i owocna. Udało nam się dowiedzieć że Angielska wersja utworu Jestem to kwestia kilku dni, poznamy także mix . Reprezentantka Polski,  powiedziała także że wielokrotnie próbowała swoich sił, starając się o wyjazd na Konkurs Piosenki  Eurowizji. Zgłosiła dużo utworów ze swojej 1 płyty, jednak wiele z nich przekraczało regulaminowe 3 minuty więc musiało zostać odrzucone. Udało się również dowiedzieć  że dwa utwory, nie zostały opublikowane do dziś i czekają na swoją szanse. Rozmowa zahaczyła o kwestię występu Magdaleny w Dusseldorfie. Razem z panią Tul do Niemiec pojadą:  Anna Sochacka, Kalina Kasprzak i Artur Bomert w roli chórzystów, oraz dwie tancerki, którym choreografię wymyśli grupa Ego.  Jak wiemy nasza reprezentantka pojedzie do Grecji na uroczystość 10 lat portalu Oikotimes, jednak nie ma obowiązku tam wystąpić, jeśli jednak zaśpiewa, nie będzie to wielkie show, gdyż jedzie tam sama.  Jeśli chodzi o Eurovision Party w Amsterdamie, pojedzie tam z tancerkami z Polskiego Finału. Artystka zdradziła, że otrzymała projekt sceny. Podczas jej występu oświetlenie będzie w bieli, rozważa nad skorzystaniem z małej sceny która będzie udostępniała wyjście wśród publiczność. Scena w Dusselforie będzie okrągła, a dookoła niej będą fani. Ogólnie nie nastawia nas na duże show, jak powiedziała Wolałabym chyba skupić się nad tym żeby dobrze zaśpiewać, zatańczyć. Czasem prostota też jest piękna. Zapamiętają nas bo zaczniemy i będzie po polsku”.  Jeśli chodzi o wokal, obiecała że końcówka utworu będzie tak samo wyciągnięta jak na Krajowych Eliminacjach.  

Na koniec  Magdalena Tul podziękowała nam za rozmowę, za rady i wskazówki od fanów, a także zaprosiła na swoje koncerty.

3 komentarze:

 1. Magda jest niesamowita. Najbardziej przyjany polski reprezentant ostatnich lat. Swietne streszczenie rozmowy ;)

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, strasznie ciekawa rozmowa. Zaledwie jeden konkret i dwa ciekawe pytania (z czego jedno z miejsca storpedowane przez admina). O reszcie aż żal wspominać...
  Kibicuję Magdzie ale te rozmowy są okropne (nieprzygotowaniem pytających zwłaszcza)
  Ps. na KE nie było ani jednej tancerki;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Magda masz racje lepiej się skupić na tym aby dobrze zaśpiewać niż pokazać show!;D
  Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki i wieże że pokażesz im na co Cię stać;)

  OdpowiedzUsuń